.

.::. Damlama Sulama Kauçuk Ürünler

 

Kauçuk conta lastik, birçok endüstriyel uygulamada kullanılan bir contalama malzemesidir. Kauçuk conta lastikleri, genellikle sızdırmazlık sağlamak, titreşimleri azaltmak veya darbeleri emmek için kullanılır. Bu tür conta lastikleri genellikle hava, su, yağ, kimyasallar veya diğer sıvı veya gazların sızmasını önlemek için kullanılır. Kauçuk conta lastikleri, elastik ve dayanıklı oldukları için bu tür uygulamalarda tercih edilirler..


Kauçuk conta lastikleri, farklı boyutlarda ve şekillerde mevcut olabilir, böylece farklı uygulamalara uygun şekilde seçilebilirler. Kauçuk conta lastikleri, basınca, sıcaklığa ve kimyasal etkilere karşı dayanıklı olacak şekilde üretilebilir.


Konya vals körük lastiği, vals kartel lastiği, vals toz lastiği, vals kızak lastiği, vals ayak lastiği, kauçuk bağlantı takozu, kauçuk kapak lastiği, kauçuk toz lastiği, kauçuk tahliye körüğü, flanş contası, kauçuk kapak contası, titreşim takozu, çamurluk takozu, vana lastiği, damper takozu, tampon takozu, kapak contası, taban contası, flanş contası, toz körüğü, tanker silobaz kauçuk contası, lastik conta imalatı, takoz lastiği, silikon filtre lastiği, vals kızak lastiği, sasör takozu, saclı filtre, silikon filtre lastiği, vals kızak lastiği, sasör takozu, değirmen makina kauçuk contası, takoz lastiği, damla sulama kauçuk contası, toz körüğü,silikon filtre lastiği,vals kızak lastiği